Hakkımızda

Konsept hazırlıkları 5 yılda tamamlanan “SineMASAL Bistro” 26.02.2011 tarihinde Kayseri’de Türkiyenin ilk ve tek sinema konseptli bistrosunu tüm Türkiyenin beğenisine sunmuştur. Sinema hayatımızdır diyen, sinemaya ilgi duyan ve en önemlisi nezih mekan arayan herkesin uğrak yeri olmuştur,  SineMASAL Tüm ayrıntıları incelikle düşünülmüş, en küçük nüanslara kadar sinema merkezli olan bir konsepte sahiptir. Dekorasyonu, Kütüphanesi, menüsü, müzikleri ve müşterilerine sağladığı avantajlar ile SineMASAL sizlerin vazgeçilmezi  olmaya adaydır. İddalıyız, her müşteri  bizim sürekli misafirimizdir. SineMASAL konsept ve marka tescilleri yapılmış olup sadece Kayseri’de değil çok kısa bir zamanda tüm Türkiye’de şubeleşmeye gidecek olup, kısa bir sürede tüm Türkiyeyi bu zevke ortak edeceğiz.  Kayseri SineMASAL’ı  çok sevdi, henüz uğramadıysanız birgün sizde çok seveceksiniz.

Peki nasıl bir mekan SineMASAL ? Gün boyunca çalışıp yorulduktan sonra eğlenmek için dışarı çıkmak istiyorsunuz haliyle. Ancak zamanımız kısıtlı.
“Sinemaya mı gitsek, yemeğe mi gitsek?” “Yemeğe gidersek sinemaya nasıl yetişeceğiz?” gibi sorular hemen aklımızı kurcalamaya başlıyor.
Hem evinizin rahatlığında istediğiniz filmi dev perdede sinema konforunda izleyebileceğiniz, hem de fransız mutfağının enfes lezzetlerinden oluşan menümüzden bir yemeğin tadını çıkarabileceğiniz,  dünyanın en kaliteli kahve markalarından Lavazza kahvenizi yudumlayabileceğiniz bir mekan SineMASAL. Sizleride bu zevke ortak olmaya ve kalitenin tadına varmaya davet ediyoruz.

 

Rezervasyon İçin : 0352 234 5 234

Bize Değer Katanlar

Tiglon

Lavazza

Sinema Onay

TezTur – ADFK Turizm

UFAD

NRY Danışmanlık

 

Retweeted Russell Crowe (@russellcrowe):

The Water Diviner opens in Australia and Turkey on December 26th.
...

View on Facebook

Retweeted Cigdem Mater (@cigdemmater):

Ermeni bir görüntü yönetmeni ödülü Yahudi bir yapımcıya veriyor. Işte tam da bu yüzden #inadınatürkiyesineması TürkiyeSineması
...

View on Facebook

Retweeted MURAT PINAR (@1MURATPINAR):

#inadınatürkiyesineması sanırım huzur ve refahın kapısı burada.
...

View on Facebook